Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Korrektor Loreal T.Match 6D/W Miel Dor Concealer With Applicator

Kodi i produktit: 
PM_5WMO1WA1

8.50 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Pikërisht përputhet me tonin dhe strukturën e lëkurës suaj dhe koordinohet në mënyrë perfekte.Ndihmon për të fshehur njollat dhe papërsosmëritë dhe barazon tonin e lëkurës.

  E pasuruar me kafeinë për të ndriçuar menjëherë zonën e syve.

  Ajo vjen me një mbulim natyral të lehtë të përsosur për një pamje të përditshme.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  L'Oreal

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Korrektor Loreal T.Match 6D/W Miel Dor Concealer With Applicator”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit