Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Krem hidratues Loreal 24h, 50 ml

Kodi i produktit: 
PM_65L54972

5.90 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Për një ndjesi të këndshme në lëkurë.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.
Hidraton lëkurën
L'ORÉAL PARIS Dermo Hydra Active 3 për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme siguron lagështi dhe hidraton lëkurën për 24 orë vazhdimisht.
Zbutë lëkurën dhe ndihmon në rikthimin e mbrojtjes së saj dhe eliminimin e ndjenjës së shtrëngimit.

Më shumë informata

Lloji i produktit

Kremë per fytyre

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit