Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem për duar & thonjë - Exotic Passion 75ml

Kodi i produktit: 
PM_2G86P3G9

4.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kremi i Exotic Passion Hand është një krem ​​hidratues që përmban Glicerinë dhe Vitaminë E, formula e pasur e saj bazohet në vajin unik Baobab që ndihmon në rivendosjen e butësisë së lëkurës. Ndërsa lini një prekje të butë dhe të butë në duar, ju do të ndjeheni veten në parajsë falë aromës së saj tropikale. Përdorimi: Ideal për përdorim të përditshëm. Merrni sasi të mjaftueshme në duar dhe aplikojeni duke masazhuar.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Krem për duar & thonjë - Exotic Passion 75ml”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit