Krem për flokë nga Inebrya.

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 130829

6.50 

Vorrätig

Përkufizimi i kremit kaçurrelë.
Ideale për flokë me onde, natyrale ose të përhershme. Modeloni, përcaktoni dhe forconi iriqin. Jep elasticitet, teksturë dhe shkëlqim, duke eliminuar efektin e patateve të skuqur.Përdorimi:Shpërndajeni në flokë të larë dhe të lyer, duke ndjekur formën natyrale të iriqit. Thajeni natyrshëm ose me difuzor.

Artikelnummer: PM_XALIM576 Kategorie: Schlagwörter: ,