Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem për fytyrë Garnier Skin.BB Classic 12H Light

Kodi i produktit: 
PM_QUB97172

6.95 

(-23%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  12 orë pamje perfekte

  Ajo kombinon të gjitha hapat e kujdesit ditor

  Lëkura është e bukur dhe e lagur

  Kremi BAR GARNIER i përditshëm ALL-IN-ONE karakterizohet nga një formulë hidratuese afatgjate. Kjo siguron një ndjenjë rehati, fsheh papërsosmëritë dhe zvogëlon shenjat e lodhjes. Për më tepër, ai siguron mbrojtje ndaj rrezeve UV (ZF 15). Falë pigmenteve minerale, kremi lë një pamje delikate dhe natyrale. Plotësimi i vitaminës C thekson shkëlqimin e lëkurës.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Garnier Skin

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Krem për fytyrë Garnier Skin.BB Classic 12H Light”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit