Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem për lëkurë Garnier Skin Hyaluronic Aloe Creme Dry 50Ml

Kodi i produktit: 
PM_KJZ4C75N

4.80 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  E lehtë si xhel, e butë si krem

  I përshtatshëm për përdorim të përditshëm

  E shkëlqyeshme për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme

  Krem xhel-aloe Garnier Hyaluronic është një krem ​​për kujdesin e lëkurës që është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Cilësia është e lehtë si xhel dhe e butë si krem. Hidraton lëkurën për 48 orë, siguron hidratim intensiv dhe qetëson lëkurën. Përbërja vegane është e përshtatshme për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Garnier Skin

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Krem për lëkurë Garnier Skin Hyaluronic Aloe Creme Dry 50Ml”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit