-17%
, ,

Krem për lëkurë Garnier Skin Hyaluronic Aloe Creme Dry 50Ml

Disponueshmëria:

Ka stok


4.80  5.75 

Ka stok

Krahasoni

E lehtë si xhel, e butë si krem

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm

E shkëlqyeshme për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme

Krem xhel-aloe Garnier Hyaluronic është një krem ​​për kujdesin e lëkurës që është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Cilësia është e lehtë si xhel dhe e butë si krem. Hidraton lëkurën për 48 orë, siguron hidratim intensiv dhe qetëson lëkurën. Përbërja vegane është e përshtatshme për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

SKU: PM_KJZ4C75N Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Krem për lëkurë Garnier Skin Hyaluronic Aloe Creme Dry 50Ml”

Nuk ka ende komente.