Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem pudër Bourjois Healthy Mix 55 Dark Beige, 30ml

Kodi i produktit: 
PM_X778K5IG

8.45 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fondatina Bourjois Healthy Mix ju jep një shkëlqim natyral të pushuar që do ta bëjë lëkurën tuaj të duket e shëndetshme. Me përzierjen e vitaminave C, E dhe B5, ai fshin papërsosmëritë dhe shenjat e lodhjes, si dhe rrit shkëlqimin e lëkurës për një ngjyrë të freskët. Lëkura juaj do të jetë 70% më rrezatuese se lëkura e zhveshur deri në 16 orë dhe do të qëndrojë e hidratuar deri në 24 orë. Për më tepër, falë formulës jo-komedogjene nuk do të bllokojë poret tuaja. Pra, kur keni nevojë për rezultate të gjumit të bukur pa vetë gjumin e bukurisë, rriteni ngjyrën tuaj me Fondatinen Healthy Mix.
Cilësia e saj e shkrirjes përzihet në mënyrë perfekte me lëkurën dhe qëndron e rehatshme gjatë gjithë ditës. Mbulimi i mesëm i ndërtueshëm jep një përfundim natyral gjysëm-mat menjëherë pas aplikimit.
Fondatina Healthy Mix nga Bourjois është arma juaj e re sekrete për t'u dukur gjithmonë të freskët dhe rrezatues!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit