Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem pudër Dior Forever Skin Glow, 4W0, SPF 35, 30ml

Kodi i produktit: 
PM_8S5UK6AJ

35.87 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një krem pudër me mbulim mesatar deri në të plotë që mbetet e përsosur deri në 24 orë, me një përfundim rrezatues me SPF 35. Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga tharja, duke e lënë atë të qetësuar dhe duken më të lëmuar dhe më rrezatuese.
Krem pudra është grimi juaj i ri, thelbësor për t'u dukur pa të meta. Formulë që merr frymë dhe ju jep një pamje të rehatshme gjatë gjithë ditës. Dizajn kompakt për grim të shpejtë dhe pa mundim kudo. Mbulon rrathët e errët, sytë e fryrë, skuqjen, njollat dhe fsheh dukshëm poret për t'ju dhënë një pamje të përsosur të lëkurës. Mbulon linjat e imëta dhe mbulon pikat dhe shenjat në fytyrë pa sforcim.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit