Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem puder Estee Lauder Double Wear SPF 10, nr. 3N1 Ivory Beige – 30 ml

Kodi i produktit: 
PM_XSN5QC4R

38.00 

(-16%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bëni grimin tuaj në mëngjes Estee Lauder dhe largoni shqetësimin për mënyrën se si fytyra juaj duket gjatë gjithë ditës me këtë krem pudër. Pas 15 orësh lëkura juaj do të jetë ende e freskët dhe e natyrshme, edhe nëse qëndroni në një klimë të ngrohtë dhe të lagësht. Përbërja pa vaj dhe parfum, siguron mbrojtje të lehtë UV. Produkti është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Testuar dermatologjikisht.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit