Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem pudër Huda Beauty FauxFilter Luminous Matte Apple Pie 255B, 35ml

Kodi i produktit: 
PM_RZ923KSD

45.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

FauxFilter është rikthyer me të njëjtin mbulim të plotë dhe veti afatgjata nga formula OG, por me qëndrueshmëri 24-orëshe, mat dhe pa aromë.
Efekti i vërtetë i filtrit jep mbulim të menjëhershëm sa që unifikon menjëherë tonin dhe strukturën e lëkurës ndërsa turbullon lëkurën për t'i dhënë një fund rrezatues. Formula jo e ëmbël është e qëndrueshme (e papërshkueshme nga uji, me qëndrueshmëri 24-orëshe, rezistente ndaj transferimit, zbehjes, djersës dhe lagështisë. Pavarësisht nga moti, rasti apo situata, #FauxFilter Luminous Matte nuk do t'ju zhgënjej kurrë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit