Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem pudër Revlon Colorstay 24H 340 Early Tan, 30ml

Kodi i produktit: 
PM_VYK31QEF

11.50 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Revlon ColorStay Liquid Makeup, për 24 orë mbrojtje gjatë gjithë ditës që mban grimin tuaj të pa dëmtuar gjatë gjithë ditës. Provoni pudrën më të qëndrueshme e cila i bën ballë çdo sfide qe keni gjatë ditës. Për çdo ton të lëkurës, për lëkurë të kombinuar dhe yndyrshme.

Përfitimet:
Dukje natyrale e pandryshuar deri në 24 orë
Mbulim të plotë
Përmban acidi hialuronik për të hidratuar lëkurën me kalimin e kohës
Pa vaj 
SPF (faktor mbrojtës ndaj diellit ).

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit