Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Krem pudër Top Face 7in1 002

Kodi i produktit: 
PM_RO51L13L

6.99 

(-16%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ajo ofron deri në 12 orë cilësi të qëndrueshme, pak mëndafshi dhe përmbajtjen e saj të pasuruar me Taurine Perime.

- freskon lëkurën

- eliminon pabarazitë e lëkurës

- Siguron një pamje energjike dhe të gjallë të lëkurës

- minimizon shfaqjen e poreve

- siguron një fund kadifeje mat

- ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes

- Me faktorin mbrojtës SPF 15, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga rrezet e dëmshme UV.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Krem pudër Top Face 7in1 002”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit