, ,

Krem ushqyes Afrodita Hyaluron Mineral 20+, 50 ml

Disponueshmëria:

Ka stok


10.92 

Ka stok

Krahasoni

Xhel hidratues intensiv Afrodita përmban acid hialuronik të pastër dhe ujë burimi .Formula e xhelit Afrodita Hyaluron siguron hidratim të thellë dhe niacinamidi i shtuar ndihmon në parandalimin e parregullsive. Xhel Hyaluron nxjerr një teksturë të lehtë që nuk lë një fund të yndyrshëm. Xheli është i përshtatshëm për lëkurë normale, të kombinuar dhe të yndyrshme.

Xhel hidratues dhe ushqyes Afrodita i cili përmban acid hialuronik të pastër.
95% e përbërësve me origjinë natyrale.
Formulë jo komedogjene.
Produkt vegan.