Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kremë për flokë Joanna Curl UV Filter 200g

Kodi i produktit: 
PM_JER7T5WR

6.00 

(-24%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Joanna Style Curl Enhancing Cream - zbut fijet e padisiplinuara, kushtëzon kaçurrelat tuaja dhe i nxjerr në pah ato. Përmban një polimer që thekson kaçurrelat dhe një filtër UV. Ai siguron modelin tuaj të flokëve me butësi, fleksibilitet dhe kërcim.

Mbaj: 2/6 (natyrore)

Zbatimi: Vendosni kremin mbi flokë të lagur, të tharë me peshqir dhe shpërndajeni përgjatë gjatësisë së flokëve. Pas 1-2 minutash modeloni flokët me tharëse flokësh.

Madhësia: 200g

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Kremë për flokë Joanna Curl UV Filter 200g”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit