Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kremë për flokë Joanna Styling Effect Gum Extra Strong

Kodi i produktit: 
PM_1CWZK189

3.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Efekti stilues Çamçakëzi i stilit ju ofron qëndrueshmëri maksimale

dhe një stil të mprehtë. E përsosur për nxjerrjen në pah të fijeve individuale,

shtresat dhe valët. Përmban filtër UV dhe përbërës aktivë

që mbrojnë flokët nga faktorë të dëmshëm të jashtëm.

Zbatimi: Përhapni një sasi të vogël çamçakëzi në flokë të thatë ose të lagur.

Përdorni gishtat tuaj për të stiluar formën e dëshiruar të hairstyle.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Kremë për flokë Joanna Styling Effect Gum Extra Strong”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit