Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kremë për ruajtjen e ngjyrës Joanna Platinum Classic Lightener 40g

Kodi i produktit: 
PM_SIKS864J

2.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Joanna platinum Classic Lightener - rekomandohet për krijimin e theksimeve, balayage dhe lehtësimin e të gjitha llojeve të flokëve. Formula moderne lejon lehtësimin e flokëve deri në 6-7 ton, dhe qëndrueshmëria e butë e përzierjes e bën atë lehtësisht të zbatueshme për flokët, pa u pikuar. Formula përmban një kompleks LightPro duke siguruar flokët tuaj me intensitetin e duhur të ndriçimit, falë të cilit flokët tuaj fitojnë hije të ftohta, platin. Pas gjithë procesit, flokët tuaj mbeten me shkëlqim dhe të këndshëm në prekje.

Zbatimi: Ndiqni udhëzimet në paketim.

Madhësia: 40g

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Kremë për ruajtjen e ngjyrës Joanna Platinum Classic Lightener 40g”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit