,

Krishtlindjet E Olivias

Disponueshmëria:

Ka stok


7.00 

Ka stok

Krahasoni

Ian Falconer është piktor dhe ilustrues. Ilustrimet e tij kanë zbukuruar shumë kapakë të revistës “The New Yorker”. Ai ka konceptuar dhe skicuar skenografinë dhe kostumet për New York City Ballet, San Francisco Opera dhe Royal Opera House, Covent Garden etj.”Olivia” ishte libri i tij i parë për fëmijë, pas të cilit, për këtë derrkuce të mrekullueshme, vijoi një seri librash të shumëshitur në mbarë botën. Ian Falconer jeton në Nju Jork.

“Çdo gjyshe do ta njohë dhe do ta dojë Olivian dhe dëshirat e saj teatrore!”

Viti: 2015

Faqe: 48

Autori: Ian Falconer

SKU: PM_521JW567 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Krishtlindjet E Olivias”

Nuk ka ende komente.