Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kufje Bluetooth ACME BH104, të zeza

Kodi i produktit: 
PM_4AFIDJPG

17.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Elegante, minimaliste dhe pa tel janë këtu për t'ju çliruar nga kabllot për dëgjimin e vazhdueshëm të muzikës deri në 4 orë. Ato kanë lidhje Bluetooth, kështu, çiftëzohen lehtësisht me çdo pajisje të aktivizuar. Përveç kësaj, ata kanë mbështetje me shumë lidhje, d.m.th. ato mund të çiftohen me dy pajisje në të njëjtën kohë. Tingulli është i natyrshëm dhe i qartë, me cilësi të lartë. Më në fund, kufjet në vesh kanë integruar kontrollin në linjë në kabllo, në mënyrë që të kontrolloni muzikën dhe thirrjet.

Lloji i lidhësit: Bluetooth

Madhësia e degjueses: 8 mm

Shtirja e frekuencës :20 - 20 000 Hz

Port USB: Micro USB

Versioni Bluetooth: v4.2

Mikrofon

Niveli i baterisë në telefon

Kontrolli në linjë

Mbështetje me shumë lidhje

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit