Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

KUFJE BUDS PHILIPS TAT3216WT/00 | WIRELESS IPX5 SPLASH MIC IN-EAR WHITE

Kodi i produktit: 
PM_5F9QLUC9

84.90 

(-23%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Lidhja Bluetooth 5.0
  Brendi Philips
  Impedancë 16 Ohm
  Ndjeshmëria 105 dB
  Mikrofon Po
  Kontroller zerimi Po
  Jetëgjatësia e baterisë deri në 24h luajtje
  Tipare të tjera IPX5 rezistente në lidhje dhe djersë
  Ngjyra e Bardhë.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit