Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kufje me Wireless i7 C-8/825-12

Kodi i produktit: 
PM_FXSK7IZ8

5.05 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kufje mini elegant, pa tel dhe të lehta për tu mbajtur

Lidhja Bluetooth 4.1, pajtueshmëri e mirë dhe sinjal më i qëndrueshëm

Një kufje Bluetooth mund të lidhë dy pajisje në të njëjtën kohë

Sistemi stereo stereo me cilësi të lartë ju sjell një përvojë perfekte

Mikrofon me cilësi të lartë dhe zhurmë të ulët, cilësi të pastër të zërit

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Iphone

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Kufje me Wireless i7 C-8/825-12”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit