-43%
,

Kufje on-ear Acme BH214, bluetooth, hiri

Disponueshmëria:

S’ka stok


Kufjet ACME BH214 Wireless On-Ear janë plotësisht të pajisura me zë me cilësi të lartë, bateri që zgjat deri në 60 orë dhe një buton për rritjen e basit që do të përmirësojë përvojën tuaj të dëgjimit.Pasi të keni mbaruar së dëgjuari muzikë, thjesht palosni kufjet në mënyrë që të zënë gjysmën e hapësirës!

Lloji i lidhësit Wireless
Buton luaj/pauzë: Po
Butoni i rritjes së basit: Po
Veshja e jastëkëve: Lëkure
Multi-lidhje: Po
Lidhja Wireless Po
Stili Mbi vesh
Diametri i degjueses 40 mm
Impedanca 16 Ω
Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz
Distanca e punës deri në 10 m
Koha e bisedës (një karikim) 60 orë
Koha e gatishmërisë 1000 orë
Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë
Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC
Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB

18.90  32.90 

S’ka stok

Krahasoni

Kufjet ACME BH214 Wireless On-Ear janë plotësisht të pajisura me zë me cilësi të lartë, bateri që zgjat deri në 60 orë dhe një buton për rritjen e basit që do të përmirësojë përvojën tuaj të dëgjimit.Pasi të keni mbaruar së dëgjuari muzikë, thjesht palosni kufjet në mënyrë që të zënë gjysmën e hapësirës!

Lloji i lidhësit Wireless
Buton luaj/pauzë: Po
Butoni i rritjes së basit: Po
Veshja e jastëkëve: Lëkure
Multi-lidhje: Po
Lidhja Wireless Po
Stili Mbi vesh
Diametri i degjueses 40 mm
Impedanca 16 Ω
Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz
Distanca e punës deri në 10 m
Koha e bisedës (një karikim) 60 orë
Koha e gatishmërisë 1000 orë
Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë
Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC
Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB

SKU: PM_P8453D74 Kategori: , Etiketa: , , ,