Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kufje on-ear Acme BH214, bluetooth, hiri

Kodi i produktit: 
PM_P8453D74

29.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Kufjet ACME BH214 Wireless On-Ear janë plotësisht të pajisura me zë me cilësi të lartë, bateri që zgjat deri në 60 orë dhe një buton për rritjen e basit që do të përmirësojë përvojën tuaj të dëgjimit.Pasi të keni mbaruar së dëgjuari muzikë, thjesht palosni kufjet në mënyrë që të zënë gjysmën e hapësirës!

  Lloji i lidhësit Wireless
  Buton luaj/pauzë: Po
  Butoni i rritjes së basit: Po
  Veshja e jastëkëve: Lëkure
  Multi-lidhje: Po
  Lidhja Wireless Po
  Stili Mbi vesh
  Diametri i degjueses 40 mm
  Impedanca 16 Ω
  Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz
  Distanca e punës deri në 10 m
  Koha e bisedës (një karikim) 60 orë
  Koha e gatishmërisë 1000 orë
  Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë
  Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC
  Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit