Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kufje on-ear Acme BH214, bluetooth

Kodi i produktit: 
PM_HYY3I66G

18.90 

(-43%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kufjet ACME BH214 Wireless On-Ear janë plotësisht të pajisura me zë me cilësi të lartë, bateri që zgjat deri në 60 orë dhe një buton për rritjen e basit që do të përmirësojë përvojën tuaj të dëgjimit.Pasi të keni mbaruar së dëgjuari muzikë, thjesht palosni kufjet në mënyrë që të zënë gjysmën e hapësirës!

Lloji i lidhësit Wireless
Buton luaj/pauzë: Po
Butoni i rritjes së basit: Po
Veshja e jastëkëve: Lëkure
Multi-lidhje: Po
Lidhja Wireless Po
Stili Mbi vesh
Diametri i degjueses 40 mm
Impedanca 16 Ω
Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz
Distanca e punës deri në 10 m
Koha e bisedës (një karikim) 60 orë
Koha e gatishmërisë 1000 orë
Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë
Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC
Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit