Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kufje over-ear Acme BH317, bluetooth, të zeza

Kodi i produktit: 
PM_3WY5BK4W

32.90 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Me kufjet ACME BH317 bluetooth, mund ta bëni këtë deri në 60 orë me një karikim të plotë. Dhe nëse kjo nuk mjafton, vazhdoni muzikën përmes modalitetit pasiv ( AUX 3,5 mm). Kufjet më të mëdha nënkuptojnë më shumë rehati. Këto kufje të buta, të mbuluara me lëkurë, mund të palosen dhe të zënë gjysmën e hapësirës,duke perfshir butnonin per Luaj/Pauze .Në këtë mënyrë nuk do t'ju duhet ta ndaloni muzikën tuaj manualisht për një bisedë të shpejtë. Thjesht rrotulloni kufjet nga brenda dhe muzika do të ndalet.

  Lloji i lidhësit Wireless
  Buton luaj/pauzë: Po
  Butoni i rritjes së basit: Po
  Veshja e jastëkëve: Lëkure
  Multi-lidhje: Po
  Lidhja Wireless Po
  Stili Mbi vesh
  Diametri i degjueses 40 mm
  Impedanca 16 Ω
  Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz
  Distanca e punës deri në 10 m
  Lidhja e pajisjes Type-C, Bluetooth, 3,5 mm AUX
  Porta e karikimit USB: Po
  Versioni i Bluetooth 5.0
  Kontrolli i thirrjeve Po
  Shirit koke i rregullueshëm, i palosshëm
  Materiali Plastike
  Kontrolli i zerit Po
  Koha e bisedës (një karikim) 60 orë
  Koha e gatishmërisë 1000 orë
  Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë
  Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC
  Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit