Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kufje Ovleng P5

Kodi i produktit: 
PM_D7P4UF49

14.40 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ndjeshmëria 108dB, SPL në 2 kHz

Frekuenca e përgjigjes 20Hz-20,000Hz

Kufjet Ovleng P5 Gaming përdor një lidhje 3.5 mm AUX si për smartphone ashtu edhe për kompjuter

OVLENG P5 Gaming Headsets Super Bass Stereo me Mic përmban tingull premium me mbështetje hi-stereo dhe bas të thellë. Muzika e qartë dhe e lartë mund të shijohet, dhe tingulli i përgjithshëm është i pasur. Dy shtresa të drejtuesve premium ju ndihmojnë të eleminoni shumicën e zhurmës, por shumë të rehatshme ndërsa mbuloni veshët për të siguruar një tingull të rehatshëm. A jeni lojtar dhe dashurues i muzikës, gjithmonë doni të shijoni muzikë kudo që të jeni? Një kufje elegant, unike për ju do të jetë një mik i domosdoshëm në jetë? Stereo Powermax / Ovleng P5 Super Bass me kufje Mic janë një gjë e domosdoshme për ju. Kufjet janë të dizajnuara në mënyrë unike, duke nxjerrë një pamje të fortë, të fortë dhe të guximshme, mund të përdoren për të dëgjuar muzikë, bisedë zanore, veçanërisht të përshtatshme për lojtarët në ndeshjet miqësore. Predha e kufjes përbëhet nga një përbërje plastike me cilësi të lartë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Ovleng

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit