Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

KUFJE PHILIPS FIDELIO L3/00 | WIRELESS HI-RES BASS ANC PRO+ DUAL MIC BLACK

Kodi i produktit: 
PM_5C2LI3GW

379.00 

(-23%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Lidhja Bluetooth 5.1
  Brendi Philips
  Impedancë 16 Ohm
  Ndjeshmëria 7–40.000 Hz
  Mikrofon Po
  Kontroller zerimi Po
  Gjatesia e kabllove -
  Jetëgjatësia e baterisë Deri në 38 luajtje
  Tipare të tjera Thirrja në pritje, Kaloni midis 2 dëgjimeve, Prano / përfundo një telefonatë, Refuzoni midis bisedimeve dhe muzikës, Reduktim superior hibrid aktiv i zhurmës
  Ngjyra e zezë.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit