Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kufje Stereo Wireless Hama 184068

Kodi i produktit: 
PM_TUJFWFDA

21.90 

(-8%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dëgjuese in-ear plotësisht Wifi, për të dëgjuar muzikë dhe për të telefonuar nëpërmjet Bluetooth
Kufje super të lehta dhe pa kabllo për komoditet maksimal gjatë përdorimit
Ofrojnë zë të balancuar, më pak presion në veshë dhe përshkueshmëri më të madhe të tingujve të ambientit (i përshtatshëm p.sh. për lëvizje të sigurt në qytet, në punë e të ngjashme)
Forma praktike e kufjeve për përdorim të lehtë dhe zë cilësor gjatë një telefonate
Kasë kompakte e lehtë për ruajtjen dhe karikimin e kufjeve në lëvizje
Mbajtëse e kufjeve magnetike; e lehtë për t'i futur, për të shmangur rënien, lidhje e saktë e kontakteve të karikimit
Kontrolli me prekje  (luaj / pauzë) dhe telefonata (përgjigje / mbarim)
Mundësia e kontrollit të volumit duke përdorur asistentët e zërit
Ndezje/fikje automatike
Deri në 7 orë perdorim me një karikim, 28 orë me kasë karikimi (3x karikim).

Bluetooth 5.1
Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 dB ± 3 dB
Ndjeshmëria e kufjeve: 102 dB +/- 3 dB
Sensor me prekje ,Kontrolli i zërit
Asistent: Google Assistant, Siri
Profilet e përputhshme Bluetooth: A2DP, AVRCP ,HFP, HSP , PBAP, SPP V1.2
Maks. koha e muzikës: 7 orë
Maks. gatishmëria: 150 orë
Maks. koha e bisedës: 5 orë
Mikrofon Omnidirectional
Pesha 40 g
Koha e karikimit në orë: 2,5 orë
Lidhes: USB-C
Bluetooth e klasës: 2
Shtrirja e frekuencës së mikrofonit: 100 Hz - 5kHz
Shtrirja e frekuencave të kufjeve: 20 Hz - 20 kHz
Rezistenca e mikrofonit: 0,4 kOhm
Rezistenca e kufjeve: 32 Ohm
Distanca e transmetimit: 10 m
WBCV: 75mV

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit