Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kufje wireless ACME Bh60, të zeza

Kodi i produktit: 
PM_V7117N6P

23.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kufjet BLUETOOTH ACME me mikrofon jane të dizajnuara posaçërisht për adhuruesit e muzikës të cilët dëshirojnë që të shijojnë dhe përjetojnë gjithçka deri në maksimum. Këto kufje kanë dizajn tejet të qëndrueshëm dhe janë të pajisura me sistem zërimi që i mundëson prodhimin e zërit me kualitet superior, të qartë dhe kumbues. Janë tejet të rehatshme edhe pas orëve të gjata të bartjes, altoparlantët janë të mbështjellur me sfungjer të butë dhe kanë përmasa tejet kompakte. Kufjet, poashtu, kanë një mikrofon të integruar dhe taste komanduese në pjesën anësore për kontrollimin e funksioneve mediale.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit