, ,

KUTI NAJLLANI 2 PJESËSH

Disponueshmëria:

Ka stok


2.95 

Ka stok

Krahasoni

Është një enë praktike dhe e butë për batanije dhe liri , me një zip të rrumbullakët për të hyrë më mirë në përmbajtje .

Realizohet në peva 100% e lirë nga PVC .

SKU: PM_RCB1GETE Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “KUTI NAJLLANI 2 PJESËSH”

Nuk ka ende komente.