, ,

Kuti për ushqim 6465603

Disponueshmëria:

Ka stok


13.50 

Ka stok

Krahasoni

Ideal për ushqim të shëndetshëm dhe individual. dhe një set takëmesh (Thikë + Pirun + Lugë), me 4 brava kapakësh.

Përmasat 23 x 15 .5 x 8,5 cm | 0,31 kg

SKU: PM_TUK6W6PM Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kuti për ushqim 6465603”

Nuk ka ende komente.