Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Lagështues i Ajrit SENCOR SHF 2001GR

Kodi i produktit: 
PM_7TXP7NDJ

62.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Humidifier Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 E përshtatshme për dhoma deri në 30m2 Funksionon deri në 12orë pa pasur nevojë ta mbushni me ujë Prodhimi i lagështisë 250 ml/ orë Filtër i veçantë që pengon formimin e depozitave (absorbon oksidet e magnezit dhe të kalciumit) Koha e filtrimit është përafërsisht 6 muaj Prodhon avull të freskët (nuk ndikon në temperaturën e dhomës) Shumë e qetë gjatë punës ( e përshtatshem për dhoma të gjumit) Kazan për 3 litra ujë Hapja e posaqme për ujë në kazan bën të lehtë mbushjen me ujë Sinjal drite që tregon mungesën e ujit Mbrojtje e dyfishtë me tregues të dritës: • Fiket në mënyre automatike kur rezervuari nuk ka ujë • Fiket në mënyre automatike kur largohet rezervuari i ujit Këmbëza që nuk rrëshqasin Paisje shtesë: furçë për pastrim, gotë matëse Niveli i zhurmës <30 dB Fuqia e hyrjes: 30 W Gjatësia e kabllit të energjisë: 1.2 m Përmasat (gjerësia x thellësi x lartësi): 250 x 259 x 264 Pesha: 1.7 kg Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V, 50 Hz

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit