Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laps për buzë Lipliner Waterproof Pring Rose 700

Kodi i produktit: 
PM_J2Y5EEXM

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përcaktoni kufijtë tuaj të buzëve me lipliner të papërshkueshëm nga uji të botës kozmetike të Pierre Cardin dhe ndizni stilin tuaj të make-up! Sigurimi i një qëndrueshmërie afatgjatë me opsionet e saj të forta të ngjyrave, Pierre Cardin Lipliner Series do të pushtojë zemrën tuaj. Ajo ofron aplikim të rehatshëm me strukturën e tij të butë ndërsa inkuadroni buzën tuaj ose e aplikoni atë në të gjithë buzën tuaj. Gjithmonë mbani ngjyrat e pranverës në buzë me lapsin me ngjyrë trëndafili rozë. Ju gjithashtu mund të përdorni rreshtin e papërshkueshëm nga uji të buzëve me majë të hapshme para se të vendosni buzëkuqin tuaj për të rritur qëndrueshmërinë. Linja e papërshkueshme nga uji e buzëve është testuar dermatologjikisht

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Laps për buzë Lipliner Waterproof Pring Rose 700”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit