Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laps për buzë Waterproof Coral Light 810

Kodi i produktit: 
PM_OCL8I1J1

4.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buzët e guximshme dhe moderne do të jetojnë epokën e tyre të artë me liplinerin e qëndrueshëm për botën e kozmetikës Pierre Cardin. Eshtë një kandidat për të qenë lapsi juaj i preferuar i buzëve me alternativat e tij pohuese të ngjyrave… Do të sigurojë shkëlqim në buzët tuaja me tonin e nxehtë kafe. Ju do t'i vizatoni vetë kufijtë e ëndrrave tuaja me më shumë sesa mund t'ju ofrojë një astar buzësh. Eshtë formuluar në përputhje me standardet ndërkombëtare

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Laps për buzë Waterproof Coral Light 810”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit