Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laps për thonjë Art Electric Blue 630

Kodi i produktit: 
PM_2ASOLBST

5.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Alternativa për të bërë një manikyr praktik francez për ata që duan një pamje natyrale, një gamë të gjerë ngjyrash për ata që nuk dinë kufij në krijimtari. Falë formës së tij të lehtë për tu aplikuar dhe tipit të veçantë, ju mund të bëni vizatime krijuese në thonjtë tuaj dhe të mblidhni të gjitha shikimet admiruese në duart tuaja. Shtë afatgjatë. Rekomandohet të aplikohet mbi manikyrin e thonjve ose mbrojtësin e thonjve. Vendosni mbrojtësin e llakut të thonjve pasi të keni vendosur thonjtë tuaj Nail Art Pen Nail Pen. Zbatimi: Shkundni stilolapsin dhe shtypni majën në gozhdë për disa sekonda

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Laps për thonjë Art Electric Blue 630”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit