, ,

Laps për thonjë Art Pearl White 420

Disponueshmëria:

Ka stok


5.00 

Ka stok

Krahasoni

Alternativa për të bërë një manikyr praktik francez për ata që duan një pamje natyrale, një gamë të gjerë ngjyrash për ata që nuk dinë kufij në krijimtari. Falë formës së tij të lehtë për tu aplikuar dhe tipit të veçantë, ju mund të bëni vizatime krijuese në thonjtë tuaj dhe të mblidhni të gjitha shikimet admiruese në duart tuaja. Shtë afatgjatë. Rekomandohet të aplikohet mbi manikyrin e thonjve ose mbrojtësin e thonjve. Vendosni mbrojtësin e llakut të thonjve pasi të keni vendosur thonjtë tuaj Nail Art Pen Nail Pen. Zbatimi: Shkundni stilolapsin dhe shtypni majën në gozhdë për disa sekonda

SKU: PM_417FTQ2J Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Laps për thonjë Art Pearl White 420”

Nuk ka ende komente.