, ,

Laps për vetulla Loreal Unbelieva Brow 103 Micro Tatouage Dark Blonde Eyebrow Pencil

Disponueshmëria:

Ka stok


9.50 

Ka stok

Krahasoni

Zbuloni lapsin e vetullave nga diapazoni Micro Tatouge që do t’ju lejojë të arrini vetullat natyrale për 48 orë falë formulës gjysmë të përhershme.

Përveç kësaj, me furçën e saj të tridentit me mikro-majë mund të arrini një formë dhe dendësi të personalizuar.

Ky aplikim i thjeshtë dhe i saktë i rreshtit të vetullave do t’ju lejojë të arrini vetulla natyrore dhe perfekte në pak kohë.

SKU: PM_446LC798 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Laps për vetulla Loreal Unbelieva Brow 103 Micro Tatouage Dark Blonde Eyebrow Pencil”

Nuk ka ende komente.