Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laps për vetulla Loreal Unbelieva Brow 103 Micro Tatouage Dark Blonde Eyebrow Pencil

Kodi i produktit: 
PM_446LC798

9.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Zbuloni lapsin e vetullave nga diapazoni Micro Tatouge që do t'ju lejojë të arrini vetullat natyrale për 48 orë falë formulës gjysmë të përhershme.

  Përveç kësaj, me furçën e saj të tridentit me mikro-majë mund të arrini një formë dhe dendësi të personalizuar.

  Ky aplikim i thjeshtë dhe i saktë i rreshtit të vetullave do t'ju lejojë të arrini vetulla natyrore dhe perfekte në pak kohë.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  L'Oreal

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Laps për vetulla Loreal Unbelieva Brow 103 Micro Tatouage Dark Blonde Eyebrow Pencil”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit