Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laptop Acer TravelMate P2 TMP214-52 14"

Kodi i produktit: 
PM_8WZMHOED

889.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Laptop Acer TravelMate P2 TMP214-52 14"

Procesor 4 bërthamësh Intel Core i7-10210U

Laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro.

8GB DDR4

Graphics Intel UHD Graphics 620 (IGP), HDMI 1.4b

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Procesori

Intel Core i7

Garancioni

12 muaj

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit