Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Laptop Apple MacBook Air M1 -2020 13, 13.3", M1, 8GB RAM, 256GB SSD, GPU, i hirtë

Kodi i produktit: 
PM_25U8V6Q7

1,209.00 

(-4%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Gjenerata e re e MacBook Air nga Apple është një revolucion i vërtetë për sa i takon performancës së këtij laptopi kompakt. Ai ofron të gjitha tiparet dhe veçoritë tuaja të preferuara, por performanca është në një nivel tjetër. Me MacBook Air të ri, ju mund të redaktoni video me rezolucion të lartë e po ashtu të përfitoni nga aplikacionet profesionale.

  Pra, ky model revolucionar Apple MacBook Air vjen me procesorin e Apple M1, procesor grafik 7-bërthamor dhe motorin Neural Engine 16-bërthamor. Procesori plotësohet me 8 GB memorie RAM. Ekrani Retina ka diagonale 13.3 " IPS dhe rezolucion prej 2560 × 1600 px, me teknologji True Tone dhe gamë të gjerë ngjyrash (P3). Një hard disk 256 GB SSD është i gatshëm për të dhënat e përdoruesit.

  Pastaj laptopi ka Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 2x Thunderbolt / USB 4, kamerë FaceTime HD, Touch ID, panel të prekjes Force Touch, lidhës audio 3.5 mm, tastierë Magic dhe konstruksion alumini. Vjen me sistemin operativ macOS Big Sur.

  Më shumë informata

  Lloji i produktit

  Laptop

  Prodhuesi

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit