Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laptop Lenovo Ideapad 5 14IIL i7-1065G7, 14", 8GB Ram/ 512GB SSD/ MX330 2GB

Kodi i produktit: 
PM_G4XEP5T7

950.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lenovo IdeaPad 5 14IIL i përket laptopëve të zyrës në formatin 14" inç.

Me një procesor  i7-1065G7 dhe me grafik MX330 2GB.

Lenovo IdeaPad 3 14IIL veçohet nga pamja elegante slim qe ka,

Procesori plotësohet me 8 GB memorie operative DDR4 dhe SSD 512GB.

Ky laptop ka sistem operativ Windows 10 Pro.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Procesori

Intel Core i7

Garancioni

12 muaj

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit