,

Laptop Lenovo Ideapad 5 14IIL i7-1065G7, 14″, 8GB Ram/ 512GB SSD/ MX330 2GB

Disponueshmëria:

Ka stok


950.00 

Ka stok

Krahasoni

Lenovo IdeaPad 5 14IIL i përket laptopëve të zyrës në formatin 14″ inç.

Me një procesor  i7-1065G7 dhe me grafik MX330 2GB.

Lenovo IdeaPad 3 14IIL veçohet nga pamja elegante slim qe ka,

Procesori plotësohet me 8 GB memorie operative DDR4 dhe SSD 512GB.

Ky laptop ka sistem operativ Windows 10 Pro.

SKU: PM_G4XEP5T7 Kategori: , Etiketa: , ,