, ,

Laptop HP 15-dw1040nm, Intel Celeron N4020

Disponueshmëria:

Ka stok


389.00 

Ka stok

Krahasoni

Laptop i fuqishëm dhe i hollë 15.6 ” me një kornizë të hollë rreth ekranit dhe një dizajn premium, ky është HP. Është krijuar direkt për grafikë, zhvillues, krijues, por edhe lojtarë. Është i qëndrueshëm, i hollë, i lehtë dhe i fuqishëm, pothuajse gjithçka nga laptopi i nivelit të lartë që prisni.

Baza e këtij modeli të laptopit HP është një procesor Intel Celeron N4020, dhe funksionon me një frekuencë bazë prej 1.1 GHz. Procesori plotësohet më tej me 4 GB. Hard disqe 256GB SSD M.2 SATA.

Garancion 36 muaj.

 

SKU: PM_JF35F9GH Kategori: , , Etiketa: , ,