Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Laser mates ne distance 0.2-60 mm

Kodi i produktit: 
PM_GG43MRO8

82.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Matës laserik NEO është një pajisje me cilësi të lartë për matjen e distancës, sipërfaqes dhe vëllimit. Funksionet e Rangefinder ju lejojnë të shtoni dhe zbritni matjet, bëni matje indirekte (duke përdorur teoremën e Pitagorës) dhe matjeve të vazhdueshme. Përveç kësaj, pajisja është e pajisur me një nivel automatik që ju lejon të lexoni këndin e vendndodhjes së pajisjes në mënyrë të vazhdueshme. Gama maksimale e pajisjes është 60 m dhe saktësia e matjes është +/- 2 mm. Produkti është i dobishëm në ndërtim, gjeodezi, projekte teknike, si dhe në shtëpi. Pajisja është përshtatur për të punuar në temperatura midis 0 ° C dhe 40 ° C. Produkti ka një certifikatë CE. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit