Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Lecka iRobot Pro-Clean Pad B390

Kodi i produktit: 
PM_39MIPR9S

45.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shpërndan lëngun gjatë gjithë ciklit të pastrimit për ta mbajtur leckën të lagur.

Lëngu shpërndahet me ritme të ndryshme në varësi të llojit të dyshemesë dhe tretësirës së përdorur. Herën e parë që do të pastroni, filloni me leckë vetëm pak të lagur dhe më pas rritni lagështinë e leckës fillestare nëse është e nevojshme.

Lagni leckën blu të mikrofibrave Pro-Clean dhe shtypni mbi shiritat velcro. Mos përdorni një leckë të thatë.

Mbushni rezervuarin mbi një lavaman pasi një sasi e vogël lëngu mund të dalë jashtë kur mbyllet kapaku i mbushjes

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit