Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Lecka iRobot Set microfiber B 390

Kodi i produktit: 
PM_AM4KD3ED

12.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pastroni jeshilën me pëlhura pastruese të dyshemesë me mikrofibër të rindërtueshme dhe të ripërdorshme të Braava. Projektuar posaçërisht për Braava, rrobat e bardha elektrostatike janë ideale për heqjen e pluhurit të thatë, papastërtive dhe flokëve nga dyshemetë tuaja. Pëlhura blu me teksturë mund të përdoren vetëm me ujë për të pastruar papastërtitë më të thella. Kjo tre pako përfshin dy lecka të thata për heqje dhe një leckë të lagur. Çdo leckë është 8 "x 11", mund të lahet dhe të përdoret qindra herë dhe është e lehtë për t'u bashkuar dhe hequr nga jastëku pastrues magnetik

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit