Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Lenovo 500-15ISK i7-6500U/4GB/256S 80NT00V3MH-06

Kodi i produktit: 
PM_I96WKFKG

647.43 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  CPU dhe borda amë

  CPU / SOC Intel Core i7-6500U

  Arkitektura e CPU Intel Skylake

  frekuenca e orës 2.5GHz

  frekuenca maksimale e orës turbo 3.1GHz

  KUJTESA

  memoria Lloji DDR3L (DIMM)

  memorie Madhësia 4 GB

  RUAJTJA

  Lloji i ruajtjes Disku në gjendje të ngurtë

  Kapaciteti i magazinimit 256 GB

  Kapaciteti total i magazinimit 256 GB

  JO. SSD 1x

  SHPREHJE dhe GRAFIKA

  Madhësia e ekranit diagonal 15.6

  Rezolucioni 1920x1080

  Pika për inç 14dpi

  Backlight Edge-lit

  Mat Veshje Ekrani

  Raporti i aspektit 16: 9

  Çipi i videos Radeo R7 M360

  NDERRFAQSIMET

  Dalja me video HDMI, VGA (D-Sub)

  Kompleksi (USB / FW) USB 2.0 2x USB 3.0

  Ethernet i përbërë (Ethernet) 1Gbps

  Përbërja (wlan) 802.11a 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

  Bluetooth i përbërë (Bluetooth) 4.0

  Më shumë informata

  Modeli

  Lenovo

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit