Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Letersia Nga Burgu

Kodi i produktit: 
PM_5T74GEZJ

5.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kjo letërsi është e vecantë nga letërsia shqipe që është krijuar në të njejtën kohë jashtë burgut në shumë përmasa:në idetë poetike, në figurat dhe në shpirtin poetic që transmeton. ËShtë letërsi moderne, në kuptimin teorike të fjalës.Lirika nga burgu ka ngjizur shumë metafora e simbole origjinale edhe për autorët e saj dhe për lirikën shqipe në përgjithësi.          -Viti I botimit: 2006      -Faqe:157   - Autori:Bajram Kosumi

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Letersia Nga Burgu”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit