Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Letkon me rrymë 300W

Kodi i produktit: 
PM_O7WHU6QV

25.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Hekuri bashkues elektrik TOPEX me një temperaturë pune prej 410 ° C. Projektuar për bashkimin e pjesëve metalike duke përdorur ngjitësin me temperaturë të ulët, për shembull, plumb kallaji për bashkim të butë. Përdoret për punime mekanike, metalike dhe çatie. Përdoret kryesisht për bashkimin e llamarinave, si dhe një mjet për shënimin, ose për prerjen e materialeve vinile. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet nga certifikata CE.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Letkon me rrymë 300W”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit