,

LIBRI I VAJZAVE

Disponueshmëria:

Ka stok


5.00 

Ka stok

Krahasoni

Në këtë libër do të zbuloni sekretin e të qenit origjinale. Bëhuni argëtuese dhe energjike, kalojeni imagjinatën. Që nga prezantimi si mbretëreshë deri tek pedikyri përfekt. Ky është libri që ju ndihmon me truke dhe këshilla për të qenë e veçantë. Çdo vajzë meriton të jetë dhe të ndjehet e mahnitshme! Viti:2010 Faqe: 128 Autori: JULIANA FOSTER

SKU: PM_W25896GA Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “LIBRI I VAJZAVE”

Nuk ka ende komente.