Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Lidhes për gyp kopshti 3/4"

Kodi i produktit: 
PM_K195DFAW

1.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bashkimi i zorrës Verto 3/4 "është krijuar për zgjatjen, riparimin ose lidhjen e zorrave. Kur riparoni, duhet të prisni pjesën e dëmtuar, të lidhni skajet e formuara me një bashkim dhe zorra është e gatshme të punojë përsëri. bashkimi është bërë prej plastike me cilësi të lartë, kështu që ky produkt do të jetë pa probleme për një kohë të gjatë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Lidhes për gyp kopshti 3/4"”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit