Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Lilien Vajza

Kodi i produktit: 
PM_7J2PL14U

2.35 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Shampo për fëmijë dhe shkumë banje 2-në-1 për vajzat që përmbajnë vitaminë E, e cila stimulon rigjenerimin e qelizave të lëkurës, forcon lëkurën, duke përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe panthenolin, i cili hidraton në mënyrë të përsosur lëkurën dhe normalizon metabolizmin e qelizave të lëkurës. Shkuma e pasur do të lajë flokët delikatë të fëmijës, ndërsa në të njëjtën kohë siguron argëtimin e një banjë me shkumë. Aromë e këndshme dhe afatgjatë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Lilien

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Lilien Vajza”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit