, ,

Llak Metallic Pierre Cardins 125

Disponueshmëria:

Ka stok


2.50 

Ka stok

Krahasoni

Llak i thonjve Pierre Cardin Studio zbulon bukurinë e thonjve dhe duarve me opsionet e tij të mrekullueshme të ngjyrave dhe cilësinë e saj superiore. Nail Polish Pierre Cardin Studio Nails ofron një mbulim dhe shkëlqim të përsosur edhe në një aplikim të vetëm me një shtresë të vetme falë formulës së tij unike. Opsionet e ngjyrave Pierre Cardin Studio Nails Nail Polish seri, tani është shumë e lehtë të arrish ngjyrën dhe tonin që kërkon. Do të zbulojë bukurinë e duarve tuaja me tiparin e tij të shkëlqimit dhe fshehjen e opsioneve të ngjyrave, nuk lë gjurmë.

SKU: PM_G893AZ3J Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Llak Metallic Pierre Cardins 125”

Nuk ka ende komente.