Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Llak Studio Pierre Cardin 067

Kodi i produktit: 
PM_V1W3DBSC

2.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Llak i thonjve Pierre Cardin Studio zbulon bukurinë e thonjve dhe duarve me opsionet e tij të mrekullueshme të ngjyrave dhe cilësinë e saj superiore. Nail Polish Pierre Cardin Studio Nails ofron një mbulim dhe shkëlqim të përsosur edhe në një aplikim të vetëm me një shtresë të vetme falë formulës së tij unike. opsionet e ngjyrave Pierre Cardin Studio Nails Nail Polish seri, tani është shumë e lehtë të arrish ngjyrën dhe tonin që kërkon. Do të zbulojë bukurinë e duarve tuaja me tiparin e tij të shkëlqimit dhe fshehjen e opsioneve të ngjyrave. nuk lë gjurmë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Llak Studio Pierre Cardin 067”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit